La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 945 Culés

2



Enric Masip: „Jest klub (czyt. Man City), który chciał Lamine’a Yamala i Balde’a. Nie zdradzę nazwisk, ale istniało poważne niebezpieczeństwo.”

0

@blakkudium Za rok tego pierwszego to każdy będzie chcial, więc takie szukanie winy w City to glupota. To przecież Barcelona go tak pompuje i promuje przed podpisaniem kontraktu co nie powinno mieć miejsca

0

@Faro Nie winię Man City za interesowanie się Yamalem/Balde. Po prostu potwierdza się info sprzed kilkunastu dni, że takie zainteresowanie serio istniało.

0

@blakkudium Tego sie nie da uniknąć że kluby interesują sie świetnymi młodymi pilkarzami z łatwymi do przebicia kontraktami. Po co robić z tego halo, to Barcelona ma ich zabezpieczyć przed odejściem

0

@blakkudium na co Guardioli dzieciaki i tak by nie grali u niego

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?