- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1580 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
2
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1580 Culés
3
Tak sobie jeździłem dzisiaj po przedmieściach Warszawy(trochę tez okoliczne miejscowości) i jestem przerażony tym ile banerów jest rozwieszonych. Gdzie nie spojrzę to widzę mordę jakiegoś polityka czy to na płocie czy to na billboardzie. Nie dość ze wizualnie wyglada to słabo, to jeszcze ile pieniędzy jest na to przepalanych to głowa mała(w tym naszych, podatników). Przecież to wszystko powisi miesiąc i pójdzie do pieca. Naprawdę w dobie cyfryzacji mamy mnóstwo lepszych możliwości dotarcia do wyborców niż zaśmiecanie ziemi.
4
@hayek Chłopie, u mnie na wsi na co 3-cim ogrodzeniu wisi jakiś pisowiec na banerze
9
@hayek no wieszanie mordy Tuska/Kaczynskiego/Biedronia/Mentzena na płocie to XDDDDDDD
Ludzie się z rodzinami kłócą, w pracy żrą, z sąsiadami przekrzykują w obronie jakiegoś polityka a każdy z nich ma ich głęboko w dupie, bo liczy się koryto i pieniążki a nie to, żeby jakaś Julitka mogła sobie dzieciątko usunąć XD
A napiszesz coś na Konfe czy Tuska na takiej Larambli to zaraz masz zlot psychofanów XD
EDIT: Ogólnie wymiana poglądów czy rozmowa o programach czy ukazywanie hipokryzji i obłudy jakiegoś polityka to jeszcze spoko, ale jak widzę jak ktoś broni jakiegoś polityka jak własnych dzieci to mnie mega śmieszy. Niektórzy tu potrafią referaty pisać jaki to Tusk wspaniały XD
2
@TR3YWAY No właśnie o to chodzi, tego jest zdecydowanie za dużo. Tutaj chodzi o całokształt pisowiec, platfus czy konfisrz, powisi miesiąc taki baner i zostają nam śmieci.
0
@hayek A co ma do tego cyfryzacja? Moim zdaniem bardziej ktoś zwróci uwagę jak zobaczy dodatkowo mordę takiego polityka na banerze 8 raz w tym dniu niż gdyby miał sobie internet klikać. Nie mówiąc o starszych ludziach
0
@Kgorecki2500 Cyfryzacja, to również telebimy, dostęp do telewizji itd.
Co z tego, ze przynosi to lepszy efekt, tutaj wszystko rozchodzi się o marnotrawienie zasobów zarówno finansowych jak i środowiskowych. To nie jest normalne, ze produkujemy miliony banerów, których przydatność wynosi miesiąc, a potem na śmieci.
0
@hayek Telebimy myślę są droższe od takiej reklamy akurat :P I nie w każdym mieście są. W telewizji też są spoty reklamowe (partyjne) a nie da się reklamować każdego polityka 24/7. A takie banery są robione głównie z papieru (nie te co na płotach wiszą) a ten raczej szybko się rozkłada plus na recykling można oddać (ale nie wiem gdzie to idzie po wszystkim)