La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1696 Culés

konto usunięte

0

Przede wszystkim potrzeba trenera z jajami, który z automatu wykluczy z reprezentacji nic nie dające gwiazdeczki. Przecież jak oglądałem U-21 to tam się chłopakom przede wszystkim chciało, a nie jak stara gwardia, przylatuje na zgrupowania żeby tylko odbębnić, a przede wszystkim spotkać się z kumplami i poimprezować. No i jak nie uda się na Euro awansować to nie zwalniać znów trenera tylko dać mu czas do następnej imprezy i na poukładanie wszystkiego po swojemu.

0

@AdiKingu96 Nie mamy takiego trenera-zamordysty.

0

@FcPortoFan1999 Jagiellonia Probierza to idealny przykład. Chłop potrafił gwiazdeczki po 30 minutach meczu ściągać, jeżeli nie wracali do pressingu czy popełniali babole w obronie. Lewczuk, Tuszyński dostawali wędki po 30 minutach ich wspaniałej gry. Pamiętam jak wyrzucił z treningu piłkarza, bo ten przyszedł w jakichś zbyt świecących się korkach i Probierz uznał to za zbytni "flex" :D

0

@Hosh Tylko że to była Jagiellonia Białystok.Tutaj w reprezentacji to Pan Michał nie miałby takiej wolności wyboru i sprowadzenia w ramach słabszych Polaków jakiegoś zaufanego obcokrajowca.

0

@FcPortoFan1999 Ale o czym Ty do mnie rozmawiasz. Mówimy o tym, że Probierz wymaga od zawodników zaangażowania, a jak nie to wędka i do szatni. Kolega podał przykład U-21, którą prowadzi Probierz. A Ty wyjeżdżasz z obcokrajowcami xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?