- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1066 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1066 Culés
1
Dzisiaj po 18:00 w Polskim sporcie narodowym-siatkówce,nasi reprezentanci zagrają o finał mistrzostw Europy 2023 przeciwko faworytom ze Słowenii.Polacy nie są faworytami,więc będą musieli wyrąbać sobie wygraną przeciwko faworytom,najlepiej takie 3-2.
7
@FcPortoFan1999 z jakiego to wzoru "Polacy nie są faworytami"? Kursy oscylują około 1,3 na Polskę do 3,6 za Słowenię.
2
@escarabajo Polacy nie są faworytami bo Słowenia.
5
@escarabajo Słowenia nas elimininowała po kolei z ME 2015, ME 2017, ME 2019, ME 2021. Więc jak z kimś odpadasz 4 razy z rzędu to trochę słabo , by wciąz uważać się za faworyta.
3
@FcPortoFan1999 Są mocnymi faworytami i tyle a to że im nie idzie z nimi nie oznacza że mają nimi nie być przed spotkaniem
0
@Emhyr Ja przed tym meczem nie czuję się że Polska jest faworytem bo Słowenia jest zbyt niewygodna dla naszych siatkarzy.
0
@priest9999 w końcu trzeba przełamać złą passę
5
@FcPortoFan1999 To że nie czujesz nie znaczy że nimi nie są. Jak Barca ostatnio nie może z Rayo wygrać to teraz będziemy mówić że Rayo jest faworytem?
0
@FcPortoFan1999 no buki mają inne zdanie.
@priest9999 wiem, że nas eliminowali, ale tak jak wyżej, według buków dużym nawet nie minimalnym czy nieznacznym, a dużym faworytem jest Polska.
Czyżby pieniążki leżały na ziemi i trzeba było się tylko po nie schylić?:)
1
@mekston Myślę że jest szansa największa od lat na przełamanie serii. Bardzo podoba mi się praca Grbicia, który bardzo mocno poprawił system gry blok-obrona. Naszym problemem w meczach ze Słowenia zawsze było, że graliśmy bardzo zerojedynkowo, czyli zdobywaliśmy mnóstwo punktów atakiem, serwisem itd., ale jednocześnie robiliśmy mnóstwo błędów. Odejście od Kurka w 1 składzie na rzecz Kaczmarka bardzo poprawiło zespół w bloku, obronie i powtarzalności akcj.
0
@Emhyr Coś w tym jest.Jednak mam wrażenie że blok mentalny Polscy reprezentanci mają akurat na tego rywala.Kolejnym takim rywalem będzie Francja,bo Igrzyska 2021. @priest9999 Kiedyś trzeba ich będzie pokonać i ten dzień musi dzisiaj nastąpić,nie za rok,nie za dwa lata nie za pięć lat,tylko dzisiaj.