La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1677 Culés

2

Już za godzinę mecz ze Słowenią w siatkówce. Kolejna okazja na rewanż po latach upokorzeń od nich na Mistrzostwach Europy. Myślicie, że to jest ten moment, czy znowu przewalimy? Słoweńcy są w gazie, my też. Ale myślę, że tu dużą rolę głowa odgrywa. Siatkarze mają pewnie w pamięci te ciągłe porażki ze Słowenią i to ich przytłacza, dlatego ciągle z nimi przegrywają. Ale jak mówi pewna piosenka - "Nic nie może przecież wiecznie trwać". Czas w końcu przełamać tę złą passę.

0

@Pawlak1992 wygramy. Nie da się wszystkiego na euro z nimi przegrywać. Jestem pewny że dzisiaj jest dzień w którym ich zgnieciemy.

0

@Pawlak1992 jeżeli grasz tyle lat na topie i zagrałem dziesiątki meczy o medale to nie może Ci to siedzieć w głowie. Powinienes wyjść na pewniaka z myślą Parisa Platynowa " walimy ich do zera, walimy ich na ....."

0

@FCB24 Ale jakiś powód tych porażek musi być. Przecież my ogólnie jesteśmy lepsi od Słowenii, mamy lepszych zawodników, zdobywaliśmy więcej trofeów, pokonywaliśmy przeciwników znacznie silniejszych od nich, a mimo to z nimi nie byliśmy w stanie wygrać. Można by zrozumieć jedną porażkę, nawet najlepszym się zdarza, ale nie pięć razy z rzędu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?