La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1354 Culés

1

Jakiś niszowy sport, piłkę odbijają, farbowany lis w ataku. No porażka, kto to ogląda

10

@BulaKG Jedyny poważny sport za który nie trzeba się wstydzić na cały świat!

3

@BulaKG to nie jest farbowany lis. Mieszka w Polsce, ma polską rodzinę

3

@BulaKG Mysle ze Leon jest bardziej polski niz te polaczki typowe

0

@Encore jasne a ciekawe czy sąsiada zgłosi do prokuratury jak ma lepszy kontrakt

0

@BulaKG Jakby Messi chciał grać dla polski to byś się zlał w gacie

1

@BulaKG Wy co deprecjonujecie inne sporty niz piłka nozna, to macie naprawdę nie tak coś z głową. Inaczej się tego nazwać nie da.
Naprawdę czy piłka nożna to jedyny sport na świecie, który trzeba tylko oglądać, a inne sporty obrażać?
Sam kocham piłkę nożną, ale też uwielbiam skoki narciarskie(Nie wyobrażam sobie, żeby ich nie było), tak samo jak bardzo lubię siatkówkę czy tenis. Dlaczego wy mielibyście zabraniać innym osobom cieszyć się z sukcesów Polaków w innych sportach? Naprawdę wytłumacz mi co to za różnica ile krajów bierze udział w danej dyscyplinie? Sport ma dawać rozrywkę i to właśnie robi. Niezależnie tego ile osób bierze w nim udział. Sam też mam mniej lubiane sporty, ale czy to znaczy, że mają nie istnieć? Oczywiście, że nie. Każdy sport jest w jakiejś części wyjątkowy.


1

@BulaKG Myślałem, że ciężko o bardziej wyraźny bait a tu paru już to na poważnie wzięło xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?