La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1357 Culés

konto usunięte

1

Luis Enrique długo nie zagrzeje miejsca w PSG. Pytanie czy dotrwa do końca sezonu? Wątpię.

1

@pioz123 Przecież tam trenerzy przychodzą na jeden sezon po czym są zwalniani bo nie wygrali ligi mistrzów.
Prosty temat.

konto usunięte

0

@jacobFCB czuję, że on skończy w połowie sezonu.

0

@pioz123 Nieee. Myślę, że to nie ta marka.
Gościu wygrał mimo wszystko tryplet, prowadził Hiszpanów (abstrahując od rezultatu mistrzostw).
Wątpię, żeby go zwolnili w trakcie sezonu.

0

@pioz123
Przypomnij sobie jego pierwsze pół roku w Barcelonie

konto usunięte

0

@jacobFCB pomimo, że go lubię i szanuję to jednak uważam, że ta jego marka jest nieco wyolbrzymiana. Miał w Barcelonie historyczne trio Suarez - Messi - Neymar (każdy z nich w swoim prime). Do tego Iniesta, Xavi i Busi. Szczerze? Nawet gdyby Koeman prowadził taką ekipę to by zrobił tryplet. Zaryzykuję stwierdzenie, że Enrique to trochę przereklamowany trener. Ale i tak życzę mu jak najlepiej :)

konto usunięte

0

@Sawik_10 ale ja oczywiście to pamiętam. Przez mgłę, ale pamiętam :)

0

@pioz123 Pamiętaj, że to pierwszy trener, który postawił na bezpośrednią grę.
Kontry wtedy w Barcelonie nie istniały.
Barca irytowała swoją koniecznością "wejścia" z piłką do bramki...
Nawet Guardiola był tutaj irytujący z czasem, pomimo swojego gigantycznego kunsztu i zmysłu.

konto usunięte

0

@jacobFCB oczywiście, że tak. Ale miał do tego materiał... trio, które robiło takie liczby, że do dziś są nieosiągalne dla nikogo. Nie odbieram mu zasług - absolutnie! Ale jednak z tyłu głowy cały czas mam myśl, że ten etap w Barcelonie stworzył pozory wybitnego trenera, który jednak wcale taki wybitny nie jest. Do Guardioli nie ma żadnego podejścia, mimo że Pep bywa irytujący nadal.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?