La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 901 Culés

0

Znacie kogoś kto głosuje na pis poza @Rust_Cohle ?

0

@gumaz tak, sami porządni ludzie

konto usunięte

1

@gumaz
Pewnie @MesQueUnClub96 jak ma już prawa wyborcze

5

@gumaz mało jest takich ludzi, co umieliby obsługiwać internet i jednocześnie świadomie głosować na pis

1

@gumaz Statystycznie co trzecia osoba, która mijasz na ulicy xD
Chociaż tutaj, gdzieś 80% strony odda głos na Konfe lub PO.

konto usunięte

2

@gumaz @hayek
To tak jak w tej piosence o disco polo.

"Nikt nie słucha, a każdy zna
Disco polo, disco polo gra "

później 35% , a nikt nie głosuje na nich xD

3

@gumaz Znam, ale zazwyczaj są to ludzie, którzy zatrzymali się w innej epoce, są bardzo prości i nie potrafią się już niczego nauczyć.

konto usunięte

1

@Odcinkowy a jednak głosujesz

0

@Rust_Cohle no to jest niesamowite, jak się rozmawia wśród rodziny i znajomych i jedna na 50 osób mówi że zagłosuje na PiS a wszyscy przeciwko, i nagle mają 37 %. Ludzie naprawdę wstydzą się przyznać że ich wybierają ? Każdy ma do tego prawo i nic nikomu do tego.

0

@gumaz tak, moja była pani od WOS-u.

0

@hayek co trzecia.... cos slabo z liczeniem u ciebie.

0

@Szklaner


No to oświeć mnie Panie Pitagoras ile to jest.

0

@hayek 38 mln x 60% frekwencji = 22,8mln x 37%
Jesli dla ciebie tu wychodzi "co trzecia osoba" to skladaj cv na ministra gospodarki, tam podobnie umia liczyc.

0

@Szklaner Czyli zakładasz, że 40% osób, które zostanie w domach nie popierają żadnej partii? Przecież to głupota, ja nie głosuję, a mam swoją sympatię polityczną i już obalam Twoją teze. Plus nie jesteśmy w stanie przewidzieć frekwencji, w tej średniej uwzględnione są sondaże, w przedziale 50-80% frekwencji. Oczywiście moje wyliczenie to spore uproszczenie, ale na pewno mu bliżej prawdy niż Twojemu.

0

@hayek ty o swoich teoriach pod swoje teze niemozliwych do weryfikacji , ja o faktach, deal with it.

0

@Szklaner Chłopie, właśnie uznałeś, że 40%, które zostanie w domach nie ma żadnych preferencji wyborczych i nie popiera żadnej partii. Jak to zweryfikować i co ma to wspólnego z faktami?

1

@hayek jeszcze ani slowa nie powiedzialem o preferencjach tych 40% a ty w kolko wciskasz byle co. Fakty sa takie ze pis dostawal 33%+ glosujacych, a nie mieszkancow a to jest roznica. No chyba ze uwazasz ze sondaze+twoje teorie > wybory, to spoko damy znac pkw jak cos wyjdzie inaczej zeby anulowali.

Komentarz usunięty

konto usunięte

0

@Odcinkowy Spoko xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?