- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1341 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
74 odpowiedzi
draxidox
17
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1341 Culés
2
Musze powiedziec ze jeszcze jestem pod wrażeniem maszyny Ten Haaga. OJ pamietam lament ze on powinien tu trafić :) Wyników brak, ale za to stylu też brak...
@Comentateiro
3
@PatrykBarca ale Denzel i tak miał pełne portki w dwumeczu z nimi.
0
@PatrykBarca Poczekaj. 6 graczy poza składem, w tym ważni obrońcy. Hojlund pierwszy mecz w podstawie, Reguilon pierwszy mecz w podstawie. Tominay w podstawie pokazuje jakie są braki w zespole. Na ławce ani 1 wartościowego zmiennika.
United to wielki plac budowy - potrzeba przebudować skład i zgrać właściwych zawodników
0
@Gibbon_FCB Tak miał pelne ze po 3/4 dwumeczu to my byliśmy dalej...
0
@Comentateiro A to ile jeszcze miliardów potrzeba? :)
Bo Xavi wydał mniej. Wyniki lepsze ale czasu na budowę nie ma od Ciebie....
0
@PatrykBarca Xavi ma gotowy skład. Tu brakuje jednego czy może 2 ogniw.
U Xaviego nie chodzi mi o wyniki, tylko o styl gry, który jest momentami tragiczny.
Tak nie powinna grać Barca w ogóle.
Co do miliardów. Po takim pytaniu, rozmowa nie ma sensu, bo zachowujesz się jak twitterowe trole a nie poważny rozmówca.
Z takim pytaniem może poszukaj piaskownicy
0
@Comentateiro To Ty się aachwujesz jak troll ze swoim tekstem "Xavi do grudnia" jak ktoś się dopasuje do Twojego poziomu to nagle nie poważna dyskusja :)
Gotowy to jest Kulesza na weselu, a nie sklad gdzie zawodników trzeba wkomponować, okres przygotowawczy to podróże małe i duże po pieniążki.
0
@PatrykBarca Jeśli nie rozumiesz, że Xavi do grudnia, to czasami żart (trzeba mieć bazową inteligencję by to zrozumieć), a czasami krytyka stylu, to nic nie poradzę. Taki jesteś i będę czekał na przełamanie.
Czasami mógłbyś przeczytać moje inne wpisy o Xavim niż "Xavi do grudnia", żeby zbudować kontekst, no ale po miliaradach United widzę, że interesuje Cię tania napierd**anka.
Nie pogadamy sobie. Marnujesz mój czas.
0
@Comentateiro Duzo Ci faktycznie nie zostało. Więc baw się dobrze i zartuj sobie jednostronnie :)