La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1664 Culés

konto usunięte

0

Ja bym na miejscu Xaviego wstawił Inigo za Balde. Kiedyś grywał na lewej stronie a ataku aż tak nie potrzeba w tym momencie.

0

@Emhyr prędzej Alonso tam ustawi

0

@Emhyr Nie no, ładnie wychodzi w ataku tylko głupie decyzje. Przy schodzeniu Felixa do środka stracimy lewą stronę w takim układzie

konto usunięte

1

@BulaKG W ataku dzisiaj 50/50 a w obronie to jakiś sabotaż

1

@Emhyr Co? Jak nie? Balde gra jako skrzydłowy tam. Albo wpuszczamy gościa co będzie grał na interiorze za Felixa i Felixa na skrzydło przechodząc na 3-4-3 ze skrzydłami Felix-Ferran, albo Cancelo przechodzi na drugą stronę, wchodzi pomocnik i zajmuje pozycję Cancelo.

0

@Emhyr albo Cancelo na lewą, Kounde na prawą i Martinez do środka.

konto usunięte

0

@Rewolucja123 Zobacz ławkę rezerwowych to będziesz wiedział o czym mówię. Wolę braci pierd**ec zostawić na ławce. Jest 2:0.

konto usunięte

0

@Johnnie_Walker Ewentualnie tak można

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?