La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2872 Culés

1

Ciekawe czy obu Joao wykupią po sezonie. Cancelo potrzebny bo nie mamy PO o takiej jakości w technice, rozegraniu i kreacji. Roberto od lat cieniuje formą a Jules to jest bardziej ŚO, natomiast Felix zdecydowanie lepiej profilem i stylem gry pasuje do nas niż Griezmann. Daje podobne aspekty w defensywie co francuz ale nie jest tak topornym, minimalistycznym i pragmatycznym wyrobnikiem jak on i jednak coś pociągnąć potrafi czy podryblować a do tego na boisku ma inteligencję boiskową znacznie lepszą od Demebele.

2

@Coutinho007 z city podobno jest słowna umowa na wykup. Nie można tego było umieścić oficjalnie bo wliczało się do FFP. Z Felixem może być ciężej. Jak rozegra dobry sezon to Atleti na luzie krzyknie 100 baniek, a nas nie stać

1

@Coutinho007 Zobaczymy na co pozwolą nasze finanse. O ile City wydaje się że mogłoby nam pójść na rękę to akurat w przypadku Atletico nie liczyłbym na promocje. Chyba że się gdzieś na gębę dogadali przy tych wypożyczeniach to byłoby spoko maks

2

@Cvzx Ja myślę, że on tam już jest na tyle spalony, że będą woleli go za 50-60 nawet puścić byle mieć jego i jego pensje z głowy, zależy od amortyzacji z resztą ile my razy szliśmy materacom na rękę..

0

@BulaKG Z tej dwójki akurat to chyba bardziej na Cancelo powinno nam zależeć bo nie ma na PO jakości od lat. Roberto I tak chyba ostatni sezon, Dest to kolejna porażka pokroju Semedo a Jules więcej na ŚO będzie pewnie grał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?