- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1314 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1314 Culés
2
Polecam ten tekst o "niewdzięczności" Ukrainy wobec Polski. Ja się z nim utożsamiam niemal w 100%. Najważniejsze zaczyna się od piątego akapitu.
https://bezkamuflazu.pl/zenujaca-dyskusja-o-ukrainskiej-niewdziecznosci/
1
@KamQiX Ciekawie napisane
0
@KamQiX "W relacjach państwo-państwo nie ma wdzięczności, są interesy.". I dlatego rząd polski wyszedł na frajerów bo trzeba było od razu żądać chociaż dużych gestów za pomoc chociażby w sprawie wołyńskiej a nie tylko tłumaczyć sobie, że oni walczą za nas i oddawać im dobry sprzęt wojskowy za darmo (pomijam czołgi jeszcze z czasów radzieckich ale chociażby Leopardy)
0
@Kgorecki2500 No może i tak, ale ja to rozumiem trochę inaczej. Naszym interesem w dostarczaniu Ukrainie broni jest pokonanie Rosji, a nie pomoc Ukrainie w obronie jej niepodległości. Uważam, że Polska tutaj dba o własny interes pomagając w walce z Rosją. Nie robimy tego przecież z dobrego serca. Co również w tekście jest zawarte:
"W interesie Polski jest rosja słaba, niezdolna do atakowania sąsiadów – bo my również jesteśmy jej sąsiadem, a wedle chorej rosyjskiej ideologii także należną strefą wpływu. Więc nie jest żadną łaską to, co nasz kraj robi dla Ukrainy. Wysyłka broni, status logistycznego hubu, instytucjonalne wsparcie dla obywateli Ukrainy – to wszystko mieści się w kategorii działań chroniących polski interes narodowy. Zabijanie rosjan w Ukrainie to lepszy scenariusz, niż zabijanie ich tutaj – i związana z tym koszmarna destrukcja."