La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2817 Culés

0

Paluch czy Young Multi?

1

@Popitek12 Young Multi feat Bedoes i Zabson - Szacunek ludzi ulicy Blend.

1

@Popitek12 Jesteś przybyszem z 2017 roku?

2

@Popitek12 aktualnie? Zdecydowanie Multi. Paluch się zatrzymał w miejscu i 17 plyta o tym samym i tak samo. Do tego bredzi trzy po trzy. Największy farmazon w PL rapie.

konto usunięte

4

@Popitek12 oczywiście że Paluch a nie jakies piz... na autotune .

1

@Popitek12 Multi, ale tylko za pierwszą płytę (miała fajny vibe i była świeża), i dlatego, że nie lubię hipokryty Palucha.

konto usunięte

1

@Popitek12 Różnica pomiędzy nimi jest taka, że Multi robi specyficzną (i średnią) muzykę pod dany target. Paluch jest za słaby na każdy target.

konto usunięte

1

@Khajio paluch za slaby na każdy target ? :D i dlatego każda płyta to platyna ? Ciekawe. Można go nie lubić ale płyta milon dróg do śmierci czy niebo są sztosem do którego multi nigdy nie sięgnie

1

@Khajio Palucha za stare płyty i wkład w polski rap to Ty szanuj. To że teraz wydaje gowniane płyty nie zmazuje tego co osiągnął wcześniej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?