La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1187 Culés

0

Patrząc na pierwsze 70 minut meczu powinniśmy to przegrać. Ale teraz widać co znaczy wiara drużyny. A Cancelo i Felix mogą nam uratować sezon. W każdym meczu mają ogromny wpływ. Lapcio odwalił kawał roboty że ich ściągnął. No a Lewy...no jest drewniany ale patrząc na to co robił Suarez chyba każdy napastnik by był.

0

@prokofiew gość strzela 2/2 jakie miał, super ważne bramki w kontekście całego spotkania - pora ponarzekać na lewusa. :]

0

@El Plutoninho Ale ja na niego nie narzekam. Wręcz przeciwnie. Został na boisku bo to jest gość który potrafi wykorzystywać okazje. Wcześniej ich po prostu nie miał bo go pięknie wyłączyli z gry.
Chodziło mi tylko o to że Suarez przyzwyczaił nas do pewnego innego rodzaju 9tki. Tylko że w porównaniu z Suarezem to chyba każda 9tka wypada jak drewno.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?