La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 933 Culés

2

Xavi musi cos innego wymyślić na drużyny grające 5 obrońcami w taki sposób jak Celta. Pierwsza połowa zupełnie na straty bez jakiejkolwiek okazji. 5 napastników w linii z obroncami niewiele dało. Druga połowa lepiej wyglądała, ale Barca już grała mocno ofensywnie co z kolei stwarzało Celcie sporo miejsca na kontry.
Ciężko się Barcelonie gra z tak broniącymi się drużynami, a ewentualna strata punktów z nimi może kosztować mistrzostwo. Oby kolejne mecze poszły łatwiej niż ten.

konto usunięte

3

@ObiwanKenobi nie wymyślił tego Guardiola. Ale Xavi MUSI?

0

@pioz123 jak pamietam za Guardioli to nawet z takimi autobusami trojka wpadała wiec jak to nie wymyślił?

konto usunięte

0

@ObiwanKenobi a dziś ile wpadło? A pamiętasz mecze z Chelsea lub Interem? Np. ten, w którym odpadliśmy z LM z Mourinho? Czy już zapomniałeś?

0

@ObiwanKenobi przecież wymyślił :D
Dajemy im strzelić 2 bramki a kiedy już sobie pomyślą jacy są genialni to wjeżdżamy w nich na pełnej... petardzie. Dekadę byś myślał i byś nie wymyślił ;)

0

@pioz123 ale w pierwszej połowie nawet sytuacji nie było podobnie jak z Getafe czy Cadiz.
A pamietam np z Interem, gdzie nie uznali prawidłowej bramki czy Inter miał chyba bramkę ze spalonego.

konto usunięte

0

@ObiwanKenobi szukasz dziury w całym.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?