La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1741 Culés

42

A swoją drogą faul Bellinghama to było bandyctwo boiskowe - już przesiąkł madrycką frustracją i jak nie idzie to ucieka się do takich haniebnych zagrań

0

@qbuteq Przecież schował nogi ile się da bo wiedział że leci spóźniony. Gimenez też skosil równo z trawą Rodrygo w pierwszej połowie

3

@qbuteq
Oglądajać mecz z Unionem i ten wczorajszy to byłem w stanie uwierzyć, żę piłkarze Borussi mogli ucieszyć sie na jego odejśćie. Zwykły angielski buc. Pasuje do nich jak ulał.

10

@qbuteq
Był na pewno sprowokowany rasistowskimi wyzwyskami, bo w Realu tylko to jest powodem ich złego zachowania. Na bank, bo RM jest nieskazitelny i Pepe, Ramos czy Casemiro mogą to potwierdzić.

1

@matirix20
Wejście Kroosa w piszczel i brak kartki też wytłumaczysz?

1

@matirix20 Czyli skoro inny piłkarz tez faulował to jednak spoko? :)

0

@tbas Nie, chodzi mi o to że jak nie wyrzucił Gimeneza to dobrze że nie wyrzucił Jude

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?