- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1369 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1369 Culés
5
W ogóle "wspaniałe" szykują nam się następne 3 lata pod względem politycznym. Teraz wybory parlamentarne, w przyszłym roku wybory samorządowe i europejskie a w 2025 prezydenckie.
A zakładając, że Konfederacja dociągnie te 10/11% do wyborów to ciekawe jakby przełożyłoby się to na wyniki wyborów europejskich
@michal26 @tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323 @Kondziubarca @FcPortoFan1999
1
@Kgorecki2500
Co dzisiaj z biedronki będziesz robił na obiadek?
Jakieś pomysły?
1
@Kgorecki2500 W zasadzie to te cztery lata będą praktycznie co roku miały wybory.
2
@Rust_Cohle A nie wiem. Czas mam to może sobie coś ugotuję dzisiaj albo na miasto pójdę coś zjeść
@FcPortoFan1999 Samorządowe są delikatnie dla mnie ważne bo naszemu burmistrzowi kończy się kadencja a się dowiedziałem, że on nawet u nas w mieście nie mieszka xD
2
@Kgorecki2500
Może krokieciki od Jędrusia + ketchup?
Co ty na to?
1
@Rust_Cohle on to pewnie bułki za 49gr
1
@ranger3120 *45 . Nie ma co przepłacać za chleb dla jednej osoby ;)
0
@Kgorecki2500
Szejkomatem dzisiaj potrząsałeś?
1
@Rust_Cohle Pierogi z mięsem ;)
@Kgorecki2500 Jeszcze raz Ci powtarzam, to co kupujesz to nie są bułki ;)
Jak kupujesz pieczywo w Biedronce tylko dla siebie, to polecam pakowane ciemne pieczywo ''Pano'' 300 gr (5 kromek) za 3,29 zł. Sam ostatnio odkryłem, i od tego czasu jem tylko to.
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@HighestInTheRoom z "mięsem" *
1
@HighestInTheRoom jak mozna jesc samo ciemne pieczywo non stop, w dodatku pakowane?
Chociaz bys na nim napisal "ser" keczupem.
1
@JimMorrisonFCB Jest taka apka ''Zdrowe zakupy'' i akurat te pieczywo z bardzo dobrym składem jest bardzo wysoko oceniane w przeciwieństwie do tego co kolega u góry nazywa ''bułką''.
Ps: Coś tam na niego kładę ;p