- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1233 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1233 Culés
7
Swoją drogą PSG ma fajną obronę, niezły atak, ale ten środek pola wygląda jakby ktoś grał 12 sezon kariery menadżera w Fifie i już by brakowało prawdziwych piłkarzy, więc gra dodała nowych wygenerowanych zawodników. Mają tyle lat gigantyczny budżet, a i tak tam jest co sezon syf i coś jest nie tak
2
@Luciano99 Zgadzam sie ze dramat. Tam zawsze to wyglada jak zlepek odrzutów z innych klubów. i jeszcze Verattiego pogonili...
1
@Luciano99 Veratti za długo się tam zakisił, przez te 10 lat jego bycia w tym klubie to niezbyt miał klasowych kolegów w pomocy
1
@Luciano99 Z drugiej strony może się okazać, że Ugarte będzie jednym z najlepszych ŚPD na świecie a Zaire Emery to przecież utalentowany zawodnik. Vitinha musi się więcej ograć bo też ma talent.
0
@Luciano99 sporo odmłodzili - Emery i Ugarte nie maja nie wiadomo jakich nazwisk ale talent jest.
Emery 17 lat i Ugarte też młody - transfer Urugwajczyka z ligi portugalskiej.
Verratti w sumie ten ostatni sezon to taki średni miał.
Zobaczymy jak to wypali im.