- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1562 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1562 Culés
13
mnie szczerze mówiąc nie dziwi frustracja kibiców liverpoolu, ostatni sezon katastrofa i wrócili na swoje miejsce czyli do Ligi Europy, a w LM jest nawet beznadziejne United. Do tego na rynku opluł ich prawie każdy zawodnik, że musieli brać jakiegoś 30 latka że Stuttgartu.
1
@MarcepanowyKsiaze trochę samozaoranie bo to beznadziejne United nas w tej lidze europy wyjaśniło
0
@Faro jak dobrze pamiętam mieliśmy wtedy szpital i graliśmy chociażby z Roberto w środku.
4
@MarcepanowyKsiaze nie ważne ale śmianie sie z ligi europy gdy my tam ostatnio gramy i nawet tam nas jadą jest trochę nie na miejscu
0
@Faro a graliśmy w fazie grupowej? Nie przypominam sobie, żebyśmy upadli tak nisko jak niektóre kluby w czerwonych koszulkach, żeby grać tam już jesienia.
1
@Faro
"nie ważne ale śmianie sie z ligi europy gdy my tam ostatnio gramy i nawet tam nas jadą jest trochę nie na miejscu"
Wreszcie ktoś zajarzył, brawo
5
@MarcepanowyKsiaze Oj biedni my mieliśmy szpital, tymczasem United xD:
https://zapodaj.net/images/ee2d169316caa.jpg
0
@Rust_Cohle niech w końcu Klopp zajarzy jak budować zespół, póki co 8 skrzydlowych w składzie.
0
@Mario96w Busquets, Dembele, a w rewanżu Pedri byli ważniejsi dla zespołu niż ktokolwiek z ekipy United.
2
@MarcepanowyKsiaze ok, przekażę mu twoje uwagi
0
@MarcepanowyKsiaze Gościu United miało dosłownie pół składu kontuzjowane nie pogrążaj się i przyjmij na klatę że Ci z których się śmiejesz byli lepsi niż my
0
@Mario96w nie byli.
0
@MarcepanowyKsiaze Owszem byli i wyjaśnić ich musiała dopiero Sewija
0
@Mario96w nie byli, mieli kontuzjowanych placków, a my kluczowych zawodników.
4
@MarcepanowyKsiaze "nie byli."
No to tym gorzej, jeżeli nie byli lepsi, a awansowali dalej :=]
0
@MarcepanowyKsiaze Dembele i Busi to też placki. Gorsze kontuzje mieliśmy z Interem, jak nam cała obrona wypadła i Pedri
0
@Rust_Cohle Trochę pokory potrzeba bo nic nie osiągnęliśmy żeby czuc sie pewnie w Europie znowu