La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1581 Culés

2

Wkurzyłem się na Polsat Sport...


1

@Kamilos84 Puchar Polski, pff, kogoś to interesuje??? To jak piłka kobieca - bez znaczenia.

0

@Kamilos84 Bardzo dobrze,Puchar Polski jest ważniejszy niż Puchar Niemiec.Jestem zadowolony! @Bobo25 Mnie interesuje sąsiedzie!

1

@FcPortoFan1999 somsiedzie, somsiedzie się mówi/pisze.

0

@Bobo25 Somsiedzie(może i tak się winno pisać) Puchar Polski,to rozgrywki gdzie grają praktycznie wszystkie drużyny z kraju w tym Moja Pogoń Siedlce,bardzo ważny Puchar!

1

@FcPortoFan1999 no przecie że wiem to.

0

@Bobo25 Pogoń Szczecin somsiada,też ma grać w Pucharze tylko dopiero od 1/16 finału.

1

@Kamilos84 dzisiaj na YT Łączy nas piłka - Wieczysta z potężnym trenerem Sławkiem Peszko dzisiaj z Piastem.

1

@escarabajo WieCzysta Kraków,wreszcie zmierzy się z kimś kto gra tam gdzie marzy aby WieCzysta grać czyli z Ekstraklasowym zespołem.

konto usunięte

1

@Kamilos84 Na szczęście to ostatni sezon, w którym Polsat ma prawa do Pucharu Polski.

0

@Bobert_Kubicki Kto ma mieć prawa od sezonu 2024/2025? Znów Canal+/TVP ?

0

1

@Kamilos84 Bardzo dobrze,z chęcią będę oglądał bo Polsat pozamykał te mecze PP na swoje kanały Cyfrowego Polsatu,poza finałem tam się nic nie da obejrzeć.

0

@FcPortoFan1999 jeszcze kupili prawa do 1 ligi ;)

0

@Kamilos84 Jeszcze lepiej.No ale chwileczkę...Polsat tak wszystko sprzedaje..a co im zostanie poza europucharami?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?