La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1740 Culés

0

real bez obrony? Jak mi przykro xd I tak pewnie ich przepchną w La Liga.

0

@AlexDark00 Następny mecz to wyjazd do lidera. Może być ciekawie.

1

@AlexDark00, mogą grać bez obrony, a i tak Lewy nie trafi im bramki

1

@KamQiX Dużo zależy od Girony,czy nie napompuje się aż zbyt bardzo na te spotkanie.Dla nich to pierwsza sytuacja w życiu aby podejmować Real z pozycji lidera i mogą się Girończycy po prostu przemotywować.Real Madryt,jedzie tam w zasadzie bez obrony..

konto usunięte

1

@FCB_dimiC Przecież już im strzelił w naszych barwach, więc o co chodzi? Dodatkowo to zeszłoroczny, jak i obecny lider strzelców ligi.

0

@FCB_dimiC Lewy i strzelał i asystował i był architektem akcji która dała nam wygraną 2-1 w wiosennym klasyku, a to wszystko w 1 sezon :)

@Bagsik88

0

@FCB_dimiC dokładnie.

0

@mekston a jak zagrał, gdy dostaliśmy 4:0 ?

0

@AlexDark00 a jak zagrał w finale gdy niszczyliśmy Real? Kto strzelał, kto asystował, kto świetnie współpracował z Pedrim i Gavim?

0

@FcPortoFan1999 Oby podołali. Girona fajny klub.

0

@FCB_dimiC @MesQueUnClub96 like od przypadkowego użytkownika

0

@mekston hahaha Gavi nim gola strzelił, a sam dostał podanie, które dałby ślepy i już "Lewy świetny mecz" xD

0

@mekston Napisał z sensem to dostał zielonego, real to nie cadiz.

0

@AlexDark00 Jak zagrają jak w kwietniu,to Girona powinna sobie poradzić.Real Madryt,z taką obroną może mieć poważny problem.Courtois,pewnie by temu zaradził,Kepa...On już pokazał że nie jest aż tak pewnym bramkarzem.

0

@AlexDark00 Realowi strzelał, asystował czy zrobił bramkę na 2-1 w wiosennym klasyku

Napisał bzdurę i nie dziwne kto ją polikeował :)

0

@AlexDark00 Lewy nie zagrał bardzo dobrego spotkania w finale SPH? Ooo, ciekawe

1

@FCB_dimiC Taa i dlatego był królem strzelców w pierwszym sezonie, a w drugim jest liderem.

0

@FcPortoFan1999 real ma to do siebie, że jak nikt w nich nie wierzy to przepychają na kolanie, ale wygrywają. Jak mają pewnie wygrać to są ciężary i czasami strata pkt.

0

@Bagsik88 Najsłabszy król strzelców od 22 lat xd Osiągnięcie na miarę jego poziomu xD Mając za rywali Benzemę z kontuzjami i Joselu że spadkowicza xD

1

@AlexDark00 Właśnie o to chodzi,są głosy że to Girona jest drobnym faworytem spotkania tego meczu,oby piłkarze nie wzięli z Girony nie wzięli tego sobie za bardzo do serca.

1

@AlexDark00 No i Suárez bez Leo nie potrafil go przebić:D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?