La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1820 Culés

9

Tak kurła!!!
To jest ten Mistrzowski Mental. Patrz Xavi i ucz się jak się gra do końca.
Sedzia Musiał robił co mógł aby Legię przekręcić, ale się nie udało. Genialne meczycho w Szczecinie. To pierwsze zwycięstwo Legii na wyjeżdzie.
3 pkt jada do StoLicy!!
Legia liderem - dupy pękaja ;D
(L)

/photo/1

1

@fart Ole, ole, ole.

1

@fart Oglądanie Legii w tym sezonie to czysta przyjemność.Nudy nie ma,a mistrzostwo wygrają właśnie takim graniem do samego końca.

2

@FcPortoFan1999 Kosta Runjaić to najlepszy transfer Legii od lat. To co zrobił z tej bandy patałachów to coś pięknego. Tylko ta obrona.... i będzie pięknie. 18 tytuł jest w zasięgu. ;)
To może być ten sezon: Boston z 18 tytułem i Legia z 18 ;D

1

@fart Mam wrażenie że kibice nie martwią się tymi traconymi golami podczas gdy zawsze strzeli się o jedną więcej ;) Kosta Runjaic,jeśli nie odejdzie sam to Dariusz Mioduski nie będzie miał prawa go zwolnić.

2

@FcPortoFan1999 Ironia losu:
Miał być Papszun a genialnie wyglada Kosta ;D
Życie pisze najlepsze scenariusze ;)

1

@fart Sam Runjaic,nie zapowiadał się na tak ofensywnego trenera.Jego Pogoń,raczej skupiała się na mocnej defensywie niż takich pasjonujących spotkaniach.Kosta,też u siebie zmienił te nastawianie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?