La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1342 Culés

konto usunięte

7

To był najbardziej irytujący mecz w tym sezonie. Co się nawkurzałem to moje. Powinno być minimum cztery bramki a wpadła jedna kuriozalna.

0

@Emhyr jeżeli to był dla ciebie bardziej irytujący mecz porównując do tego z wtorku to ja nie mam pytań.

0

@Emhyr i do tego graliśmy na czas pod koniec i jeszcze ten Raphinha... Na duży plus Fermin

konto usunięte

0

@Azi Ten wtorkowy mnie nie zirytował w ogóle bo tam nie były tak proste sytuacje jak tutaj

konto usunięte

0

@Pedri16Future Fermin kolejne złote dziecko za zero polskich złotych. Niesamowita jest ta La Masia

0

@Emhyr no właśnie. I to było irytujące. Tutaj była to kwestia czasu aż wpadnie. Tam nie.

konto usunięte

0

@Azi No właśnie dlatego tam nie byłem zirytowany a tutaj było tyle tak prostych sytuacji żeby nie drżeć o wynik że już bardziej się nie dało utrudnić. Wystarczyło że by Felix nie napalał się z pięciu metrów tylko po prostu strzelił i byłoby po meczu.

0

@Azi podobne wrażenie mam co kolega, o ile z Mallorca o ciut lepszy to dzisiejsza nieskuteczność raziła w oczy. Do tego mięśniówka Raphinhi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?