La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1470 Culés

19

Nie zgadzam się z opiniami jakoby to był słaby mecz w naszym wykonaniu. Było sporo sytuacji. Były takie akcje na styku, gdzie zawodziły detale, żeby zrobić z tego stuprocentową okazje. To nie był na pewno mecz bez pomysłu. Zawiodła jedynie końcówka po golu Ramosa. Trochę ryzykowane było to zejście do defensywy. Powinniśmy mimo wszystko spróbować wykorzystać to, że Sevilla już nie miała czego bronić.

8

@KamQiX nie był to słaby mecz. Ile razy przed strata bramki ratowali się desperacko rzucając się pod nogi strzelca? Tutaj mogło być i 5:0 gdyby nie ofiarność gości w obronie.

konto usunięte

2

@KamQiX ktoś twierdzi, że to był słaby mecz? Czyżby w Choroszczy udostępnili internet pacjentom?

1

@pioz123 No czytałem takie opinie, szczególnie w przerwie meczu. Że jakiś chaos, że brak ładu i składu, brak pomysłu tylko indywidualne błyski piłkarzy...

konto usunięte

1

@KamQiX no to już wiesz, skąd się biorą tacy delikwenci... :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?