- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1342 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1342 Culés
5
Od kiedy w pre sezonie zobaczyłem Fermina to się nakręciłem, że chłopak ma coś w poruszaniu i charakterze, że będą z niego ludzie. Cieszę się opór, że wykorzystał szansę i oby dostawał minuty, bo nogi z gazu jestem pewny, że nie zdejmie.
9
@Fantastyczny Chłopiec A ja miałem bardziej myślenie, że "no ok, zaistniał w towarzyskim, ale wielu takich było, nic specjalnego" i dopiero ostatnie mecze jakoś potwierdziły Twoje i innych przewidywania, że chłopak ma to coś. To co zagrał z Sevillą to magia, totalny luz i artyzm. Oby jego kariera była mądrze prowadzona, bo talent ma ogromny, nie tylko techniczny, ale i przede wszystkim inteligentnie porusza się po boisku.
2
@macio_944 ja widziałem Pedriego dzisiaj, nie mówię że to taka sama skala talentu. Jednak dzisiejszy mecz mu wyszedł.
0
@Pedri16Future Właśnie zobaczymy w następnych meczach, a tym bardziej w całym sezonie, bo młodość ma to do siebie, że jest sinusoida. Ale jeśli potwierdzi w wielu meczach to co dzisiaj, to naprawdę mamy kolejny wielki talent.
4
@macio_944
Zdzwiony nie jestem, bo było u nas wielu takich co mieli kotami zostać, ale mówię, od kiedy chłopa zobaczyłem, to przekonywał mnie poruszaniem po boisku, jakoś emanowało to charakterem. Oby się nam pięknie rozwijał kolejny wariat ;)
1
@macio_944 ale miałem podobne wrażenie co ty po presezonie, że to tylko sparingi. Wejdzie gdzieś po kilkunastu kolejkach coś tam pokaże i zniknie. A chłopak już z golem, ma świetne wejście do drużyny. Pozostaje mieć nadzieję, że zrobi karierę. Czas zweryfikuje.