- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1663 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
kodi77
43
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1663 Culés
2
Szczerze to obawiałem się jakiegoś cienkiego Bruno Fernandesa czy Ten Haga na avku.
- Za PiSem głosuje od lat więc żadna hańba to ustawić.
- Logo Spurs też bez szału, największe osiągnięcie tego klubu, że będę miał ich na avatarze przez tydzień. Mogą sobie do gabloty dopisać
- tego pazia z Legii to nawet nie znam, z twarzy podobny zupełnie do nikogo
7
@Rust_Cohle Upiekło Ci się. Czasami tracę wiarę w ludzi. Mieć taką szansę na coś grubego i logo Totków xD
1
@koziar Polityczne avki na mnie też nie działają, mnie temat polityki tutaj na stronie nie grzeje totalnie mogę mieć nawet Tuska czy Kaczyńskiego
0
@Rust_Cohle Najwyższy to NPC
0
@Rust_Cohle Miło, że Bruna i Ten Haga oceniasz niżej niż Tottenham.
Brzmi jak komplement
@MesQueUnClub96 Mówi gość, który dałby mu Bruna, a jak miał szansę to dał mu Nuneza nad, którym się spuszcza.
Ty to dopiero lecisz po bandzie xD
0
@HighestInTheRoom
No mnie ten przekreślony Nunez bardziej wkurzał.
Młody dobrze pomyślał.
Bruno ustawić to też przypał w uj
0
@HighestInTheRoom Mogłeś dowalić do pieca, to juz tak poza konkursem https://th.bing.com/th/id/R.f1122a4ccee7b69d328ec9680253ef00?rik=vVnJO2EGAd3GLw&pid=ImgRaw&r=0&sres=1&sresct=1
3
@koziar Nie no Ciebie z @AlexDark00 nie chciałbym mieć na swoim avku.
Bez przesady tam koziar
2
@HighestInTheRoom Byłeś ślepy? Nunez był przekreślony tam
0
@Rust_Cohle Ja robie zdjęcie.
0
@MesQueUnClub96 Grubo. Potężna zniewaga, ego mu pewnie zleciało na dno xD
1
@HighestInTheRoom No ta bo ustawienie człowieka którego zna z 5 milionów ludzi go zabili. Zaakceptuj swoją porażkę
0
@koziar chłopie tutaj niektórzy jedzą przy czytaniu LR...