La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1487 Culés

0

Grypa/angina to są durne choroby, w ciągu dnia wydaje się człowiekowi że Ci nic nie jest mogę iść do pracy lalala i to i tamto, przychodzi wieczór bahh temperatura w górę jak szalona i w nocy męczarnia. Rano zjesz antybiotyk cały dzień będzie dobrze po czym wieczorem cofamy kasetę i tak to się kręci przez kilka dni. Ale przy 5 dniu zaczyna już wkurzać za bardzo. Mam nadzieję że dzisiaj ostatni. Zdrowia rambli bo to najważniejsze:)

1

@budel17 ja przy anginie mam 40 stopni goraczki przez 4 dni i jestem nie do zycia.
I tak co roku na przelomie lutego i marca.
Czekam

1

@budel17 Polecam szczepienie na grypę. Od kilku lat je robię i praktycznie nie choruję zimą.

0

@jacobFCB mnie właśnie trochę wcześniej złapało bo przeważnie listopad/grudzień miałem ale zakładam że po prostu zaraziłem się u siory gdzie wszyscy leżeli a ja wpadłem z niezapowiedzianą wizytą, do tego trochę własna głupota no bo niby w dzień ciepło jest/ było i sobie od rana na krótkie spodnie/rękaw chodziłem więc też dołożyłem do pieca. Oczywiście wszystko w momencie kiedy ma się terminy na usługi napięte jak plandeka na żuku.

2

@budel17 @bartekvisca Polecam whisky. Nie choruje i nie potrzebne są żadne szczepienia i inne pierdoly.

0

@PatrykBarca dość często pije w weekendy tylko może za dużo i nie pomaga :D

1

@budel17 Albo za mało i złe dawkowanie jest

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?