La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1628 Culés

0

No i to koniec I sezonu Ahsoki. Ocenka odcinka i sezonu ze SPOILERAMI


.
SPOILERY


.
7/10
Ogólnie to odcinek znośny. Była akcja, Ezra dostał nowy miecz (ale jakieś takie krótkie są). Ciekawie, że ci szturmowcy okazali się zombie. No i to, że Thrawnowi połowicznie plan się udał. Ciekawe jak w drugim sezonie będą chcieli wydostać Ahsoke z nowej galaktyki. A sezon ogólnie oceniam też tak 7/10. Fajnie się rozkręcało ale im bliżej końca emocje bardziej uciekały niż narastały moim zdaniem
@macio_944 @Jakchcesz @PatrychoO @Sulimo @szela1899

1

@Kgorecki2500 ja już trzy razy próbowałem obejrzeć pierwszy odcinek, nie potrafię na to patrzeć dłużej niż 5 minut. Chyba będzie pass jak z tym paździerzem o Bobbie.

1

@Kgorecki2500 Ehh, za szybko ten finał wszedł. Ze dwa odcinki więcej powinny być, ale cóż. 8/10.

1

@Kgorecki2500 Serial dla mnie 5/10. W pamięci zapada mi tylko jeden odcinek. Dużo żałosnych momentów moim zdaniem.
Finał też mnie nie porwał

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?