La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2192 Culés

2

Primka Milanu gra w tym sezonie świetnie, Abate na pewno będzie opcją, jakby Pioli odszedł/wyleciał. Do tego Milan ma być bardzo bliski stworzenia drugiej drużyny w Serie C

konto usunięte

0

@takisobiektos dobre pokolenie i tyle

konto usunięte

2

@MesQueUnClub96 Raczej dobry trener kontra fraud, którego powinni wykopać z u19 bo tych bezjajecznych spotkaniach od początku kadencji.

konto usunięte

1

@Khajio Ja tam U19 BVB się nie interesuje :D

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 W Borussi u19 jest zawsze na bardzo wysokim poziomie, z zawodnikami o potencjale na miarę pierwszej drużyny, a dosłownie każdy zawodnik spod ręki tego frauda jest odrzucany przez każdego trenera z BVB II (a oni zmieniają się raz na kwartał xD), tłumacząc że piłkarze nie radzą sobie fizycznie i taktycznie.

0

@takisobiektos Polak tam gra, Dariusz Stalmach. W tym meczu akurat nie, ale notuje regularne występy w pierwszym składzie U19, może coś z niego będzie?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?