- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2074 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2074 Culés
4
No i Sebek zatrzymany w ZEA, dziwne, że wybrał kraj, z którym Polska ma podpisana umowę o ekstradycji. Wiadomo, ze z Jaworka beka i w ogóle, ale prawda jest taka, ze systemy poszukiwawcze są coraz sprawniejsze. Jeżeli nie rozpuści się ciała w kwasie i nie rozrzuci resztek na środku Pacyfiku, to za kilka lat będzie można znaleźć każdego. Sam brałem udział w testach odnośnie cyfrowego czytania twarzy z kamer i nawet przy minecraftowej jakości system coraz lepiej typuje tożsamość. Już na poziomie 70%.
2
@Waniliowy Widocznie inteligencją nie grzeszy.
1
@Waniliowy Beka, beką, ale jak myślisz, Jaworek żyje czy walnął swojaka z betonowymi bucikami i leży teraz gdzieś na dnie rzeki?
3
@HighestInTheRoom Za cienki w uszach był, żeby zniknąć ot tak. To była sprawa i jest w sumie nadal na skale kraju, duża porażka policji i zaangażowano w tej sprawie duże środki. Wywiad operacyjny, służby międzynarodowe, typowania, zapisy śladów w sieci i ślady telefoniczne. Myśle, ze albo zaszył sie w lesie w Polsce, albo leży jak napisałeś gdzieś na dnie jeziorka
0
@Waniliowy Pracujesz w kryminalnej?
1
@Waniliowy Kto wie, może chciał gdzieś dalej uciec. Trzeba pamiętać, że Dubaj to ogromny hub transportowy.
0
@BorzyKrzys wydział dochodzeniowo śledczy, ale z Kr’ami dziele piętro i dziesiątki spraw
0
@Waniliowy
Nie od dziś wiadomo, że polska policja nie grzeszy inteligencją. Jest więc spora szansa na to, że jednak zniknął i żyje "spokojnie" na drugim końcu świata. Nie on pierwszy, nie ostatni.
Tym bardziej, że miał na to chwilę czasu.