- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1447 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1447 Culés
28
Bayern sie meczył z Koppenhagą, Real z Unionem, a my z Porto które u siebie lepsze niż my drużyny zaskakiwało i są narzekania :D . Ja wiem, że ludzie przyzwyczajeni do prime Bracelony 2010-2015, że każdy mecz nawet przegrany dominowaliśmy, ale fakty sa takie, że takich meczów nie udało się nam wygrywac w przeszłości jak Roma 2017/18, Liverpool sezon pozniej, czy nawet Frankfurt 2 sezony temu. Barcelona potrafi być wyrachowana i tamten sezon to potwierdził, w tym zostało dołożone jakości i też to potwierdza, że przy niekorzystnym wyniku gramy jakby było 0;0, a nie majciuchy ob*ane. Ja tam sie ciesze. Ktoś pisał, że jak gramy tak z Porto to sie boi poza grupa trafić City czy inny mocny zespół. No dobra, a jak City wyglądało już w samym finale LM? Ja pamietam to tak, że mieli może 1,2 sytuacji przy tym, że inter miał ich 2 razy więcej. Ja się cieszę, mamy 6 pkt a forma przyjdzie. Mamy kim grać
1
@mientusek1407 mądrego to aż miło poczytać
1
@mientusek1407 kiedyś też graliśmy w prime z Porto i wygraliśmy 1-0 w męczarniach. Trzeba się cieszyć z małych rzeczy.
0
@mientusek1407 tylko że taki Real ostrzeliwał bramkę niemiłosiernie tworząc okazję za okazja tyle że długo nic nie wypadało bardziej pech niż braki w taktyce czy formie. A Barcelona w drugiej połowie nie oddala żadnego celnego strzału. Chyba że po 85min bo zasnąłem. Sędziowanie też na krawędzi. No ale są 3pkt i to najważniejsze
0
@BordowyPtak
Union a Porto, to zupełnie inny rywal. Okazja za okazja to nie jest walenie z każdej piłki. Real np został zdominowany przez Almerie. Porto to nie lada gagatek