La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1112 Culés

6

Przechodzimy na 3-5-2 w najbliższych meczach
MATS
Araujo-Kounde-Christensen
Cancelo-Gavi-Fermin-Gundogan-Balde
Torres-Felix

To powinien być skład na Real, z Granadą niech zagra młody Yamal.

0

@TR3YWAY Nie wygląda to źle. Ale kontroli w środku pola żadnej. Tylko Gundo który nie ma z kim grać. Brakuje De Jonga czy Pedriego bardzo. Bo nikt tak dobrze nie reguluje tempa i nie rozgrywa jak oni. A Gavi gra piłkę szarpaną, Femrin i Balde to tylko zrywy ale zupełny brak kontroli...

1

@PatrykBarca Większa kontrola niż z grą na 3 pomocników jak wczoraj, Oriol też pokazał że nie nadaje się na ten poziom, de Jonga i Pedriego nie wyczarujemy, trzeba grać czym jest.

1

@TR3YWAY No Oriol to kasztan jest. Na średniaki aby ktoś mógł odpocząć ok. Ale każdy inny rywal go zweryfikuje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?