La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 886 Culés

0

@Sulimo współczuję Ci, że macie w Lechu kibiców pokroju tego z gorącej dyskusji.

Tacy "kibice" (czyt. trolle) tylko psują wasz PR w oczach kibiców innych drużyn

Komentarz usunięty

8

@HighestInTheRoom współczuję Ci, że macie w Legii kibiców pokroju tego wyżej.

Tacy "kibice" (czyt. buce) tylko psują wasz PR w oczach kibiców innych drużyn

1

@Miszak To już nie chodzi nawet o Lecha tylko o hipokryzję.
Lech sam odpadł ze słabym Spartakiem w el. tego samego pucharu w słabym stylu a ostatnio dostali 0:5 od Pogoni, która jest świeżo po kryzysie a gość wyśmiewa Legię, która przegrała 1:0 na wyjeździe z lepszym rywalem xD

0

@BorzyKrzys Wróć do swoich analiz o Serie A i seriach filmowych, bo dużo lepiej ci to wychodzi

4

@HighestInTheRoom O jest i atak juz personalny. Spoko. Nie pierwszy raz. A gość ewidentnie obraża.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?