La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1310 Culés

3

Mecz Luton-Totki idealnie oddaje esencję ligi angielskiej. Goście grają w przewadze od 45 minuty, strzelili gola, na papierze są dużo lepszą drużyną a i tak szanują wynik i nie starają się na siłę strzelić drugą bramkę, grają zachowawczo. To pokazuje, że w tej lidze nie ma słabych drużyn i jest wzajemny szacunek. Gdyby to Barca grała na ogórki z przewagą i wygrywała grając w ten sposób 1-0 zaraz byłoby szkalowanie, że co oni robią. 3 pkt najważniejsze.

3

@TR3YWAY gospodarze grają w przewadze, a goście strzelili gola

0

@mrboom to napisałem

0

@TR3YWAY nie, napisałeś, że goście grają w przewadze. W przewadze gra Luton, a gościem tego spotkania są gracze Tottenhamu

0

@mrboom A fakt, źle spojrzałem, to zmienia postać rzeczy xD

0

@TR3YWAY zdecydowanie ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?