La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1497 Culés

2

Według najnowszego sondażu dla Interii Trzecia Droga ma 7,6%.
Chętnie bym zobaczył taki wynik w niedzielę.
Ogólnie widać tendencję spadkowa dla Trzeciej Drogi.

1

@Criss18Barca Nie wiem czy widać. Jak na moje dostaną z 10/11 %

6

@Criss18Barca nie no 3D musi być w parlamencie, muszą ewentualnie zrównoważyć "ambicje" Konfederacji.

konto usunięte

6

@Criss18Barca Czyli jesteś za PiSem, skoro chcesz aby TD nie weszła do sejmu?

1

@Kgorecki2500 Według sondaży i co najważniejsze prognoz wyborczych jest tendencja spadkowa i to dosyć wyraźna. Zyskuje Lewica która ma szczególnie poparcie większe u grupy 45+..

4

@TheNekro94 Swój głos oddam na Konfederację :)

0

@Criss18Barca Na innych sondażach widać jednak TD na trzecim miejscu np.
https://forsal.pl/gospodarka/polityka/artykuly/9316448,kto-wygra-wybory-oto-najnowszy-sondaz.html
Albo
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wybory-parlamentarne-2023/sondaze/news-rzad-utworzy-opozycja-najnowszy-sondaz-wyborczy,nId,7076375#crp_state=1
Okaże się w niedzielę jak będzie rzeczywiście, ale myślę, że TD będzie miało conajmniej te 8%.

1

@Kgorecki2500 widać, bo bezpartyjni przejmują ich głosy

0

@TheNekro94 Zależy ale nie wejście 3D też nienoznacza z automatu większości PISu szczególnie przy dobrym wyniku PO i Lewicy

0

@Criss18Barca znaczy wiesz. Jeszcze niezdecydowani. Jak to uwzglednisz, to przekraczają próg, ale...nieznacznie :) Ja bym się wcale nie zdziwił jakby się okazało, że Konfa i Lewica uzyskają powyżej 10% a TD spadnie po 8% kosztem KO

0

@TheNekro94 poczekaj. Bo czegoś nie rozumiem. Czemu za PiSem jak premii nie dostaje zwycięzca tylko według metody dhonta? Równie dobrze KO może być największym beneficjentem!
I nie wykluczone, by tak było.
Ja bym bardzo chętnie zobaczył takie wyniki:
PiS - 34-36%
KO - 30-32%
Lewica i Konfa po 10-12%
TD - 7-8% (ale tuż pod 8)
BS 3-4%
PJJ 1%
Inne 1%

konto usunięte

1

@michal26 Ja liczę na to, że PO+Lewica+TD będą mieli więcej mandatów od PiS+Konfa, bo Pisiory na pewno będą przekupiać ludzi.

0

@TheNekro94 no to żebyś się nie zdziwił, że wyciągną łapy po TD. Ja nie wiem czemu niektórzy zakładają, że ci ludzie są nie do przekupienia przez PiS, jak tam jest PSL, czyli największy koalicjant w historii chyba. Zero charakteru..ważne by być w sejmie. Też są konserwatywni, też są pro lud. Też względnie popierają socjal.
Ja nawet bym się nie zdziwił, jakby ktoś z Lewicy został przekupiony. A Lewica na pewno w Sejmie będzie.
Jedyne o co jestem w 100% spokojny to to, że nikt z KO nie dołączy do PiS, lub że nie zawrą koalicji, bo to jest harakiri. Podobnie Konfa, ale tutaj mniejsza pewność, bo Ruch Narodowy...
Ale reszta? Naprawdę bym nie wykluczał.

0

@TheNekro94 ja powiem też szczerze, że liczyłem na mijankę, której na 90% nie będzie.
Chciałem, by KO wygrało procentowo i by to oni musieli tworzyć rząd.
Na zasadzie:
KO 170 mandatów.
PiS 165 mandatów
Lewica i TD łacznie 55 mandatów
Konfa 60 mandatów.
Wiemy jednak, że tak nie będzie.
Chodziło mi o układ, gdzie KO wygrywa wybory, ale to Konfa decyduje. Idealny uklad

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?