La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1309 Culés

7

Hołownia wczoraj dobry, jestem bardziej niż pewny że Petru mu odpowiedzi podrzucił, a on aktor, prezenter to łatwo było się przygotować. Jak Hołownia jest zaskoczony pytaniem to chłop jest dramatyczny

5

@tbas i bardzo dobrze. Oby dostali te 10-12% to będzie sztos

0

@Bykunn Lewica bierze 12 %

8

@bartekvisca Lewica to powinna być zdelegalizowana- najgorszy szkodnik jaki rządził w Polsce i zmiana szyldu tutaj niczego nie zmienia.

0

@Montjuic na takie zasadzie to w ogóle wszystkie partie zdelegalizować bo się komuś nie podobają

0

@tbas Mysle, że w sztabie mają lepszych ekspertów od Petru, który nie jest jakimś guru ekonomi.

0

@hayek Jest Liberałem. A to bardzo dobrze działa na ludzi

0

@Bykunn "Nie podobają" to jest znaczne uproszczenie i eufemizm z twojej strony- zdajesz sobie sprawę jak wyglądały rządy SLD w Polsce? Korupcja i mafia w rozkwicie, bezrobocie powyżej 20%...oj długo by wymieniać.

0

@Montjuic nie było gorzej niż teraz za PiSu. To jest pzpr bis

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?