- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1688 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1688 Culés
3
@VegetaPolska dalej bedziesz cos pitolił o braku szacunku piłkarzy do fanów? Łatwo było skrytykowac Cancelo mimo ze nic złego nie zrobił.
2
@Sulimo, Vegeta to niech się zajmie swoim klubem najpierw, a nie tu się wtrąca w Barcelonę
3
@Sulimo Ale on to z głowy mówił, a Ty już znasz fakty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@adi7adi8 Niech sie podrywem zajmie a nie piłkarzami Barcy :x
3
@Sulimo My kibice często nie rozumiemy drugiej strony w tym wypadku Sportowców, którzy chca po prostu spokoju i odpoczynku.
Przypomniał mi się wywiad Mentala z Morganem gdzie Mental opowiadał o czasie spędzonym z dzieciakami:
Mental: Wiesz ile razy byłem z dzieciakami w parku? Zero. a wiesz dlaczego? dlatego, że zamiast bawić się w parku z dziećmi rozdawałbym autografy i robił zdjęcia z fanami . Moje dzieci byłyby zdenerwowane ja bym był zdenerwowany. Tak to by wygladało.
I ja w 100% Kanselo rozumiem.
2
@Sulimo Niby nic złego nie zrobił, ale nie chciałbym być na miejscu kibica, który wyjątkowo miał okazję pojechać i spotkać się z idolem.