La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1282 Culés

1

W "Do Rzeczy" lecą plotki, że Andrzejczak broił coś z Bartosiakiem he, he.
Zapowiada się perfidne jechanie po byłym Szefie Sztabu.
Ciekawie się robi w naszym piekiełku polityczno-militarnym. Chyba czas iść po popkorn. Na razie jest fajnie, bo Mongoły jeszcze nas nie atakują.

0

@RosjaninBut Bartosiak ma wpływy w wojsku, ale żeby aż tak wielkie?

1

@barcelonaLM Paszczak nie trawi Andrzejczaka i Bartosiaka, więc spokojnie można zrobić z nich duet swoich wrogów, szczególnie, ża generał z JB trochę chyba pogadał. Czytając książkę Bartosiaka "Najlepsze miejsce na świecie", można odnieść wrażenie, że on jednak dość daleko się zapuścił w struktury Wojska Polskiego. Jeśli PiSiory będą rządzić, to Bartosiak spokoju nie zazna.


0

@RosjaninBut A czyli najpierw to #muremzamundurem, ale jak ktoś ma odmienne zdanie od nich i się postawił, to będzie jechany. Żałośni są.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?