La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 933 Culés

1

"Stoimy i będziemy stali murem za Polską. Będziemy jej bronić w razie potrzeby” - zapewnił wiceprezydent USA Philip Gordon.

Dodał, że bez bezpiecznej Polski, cała Europa stoi otworem dla nieprzyjaciół, więc bezpieczeństwo Polski jest celem strategicznym USA. “Jeśli wzrośnie zagrożenie, zwiększymy liczbę wojsk w Polsce” - dodał i podkreślił, że Polska jest objęta amerykańskim programem odstraszania nuklearnego.

1

@Montjuic Będą stali za murem jeśli już.

0

@FcPortoFan1999 Za murem już stoją, ale "Inni" ;)

0

@Montjuic USA,też w przypadku jakiegokolwiek konfliktu będzie czekało na rozwój wydarzeń.Jak ocenią że warto bo Polacy będą w stanie się bronić przed Rosjanami to pomogą,jeśli stwierdzą że to nie opłacalne to jak Wielka Brytania i Francja we wrześniu 1939 roku.

0

@FcPortoFan1999 Tutaj gra toczyłaby się o dużo większą stawkę i nie mogą ot tak sobie odpuścić Polski.

0

@Montjuic Źle to zabrzmi ale niestety mogą..

0

@FcPortoFan1999 Obyśmy nie musieli tego sprawdzać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?