La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1467 Culés

1

Podrzucam taki mały poradnik przedwyborczy. Może ktoś się jeszcze zastanawia i mu to pomoże.
https://zapodaj.net/plik-KfMw42PSB9

konto usunięte

13

@bartekvisca Faktycznie same najważniejsze rzeczy jeśli chodzi o funkcjonowanie państwa

0

@MesQueUnClub96 Dla mnie to akurat bardzo ważne aspekty życia.

2

@bartekvisca Chcesz sobie wszczepić płód z invitro i zabić go przed 12 tygodniem?

konto usunięte

0

@bartekvisca Ja bym wolał jednak coś co ma wpływ na codzienne życie.

0

@bartekvisca a te badania prenatalne, to można również robić jak dziecko ma już 34 lata? Jak w każdym wieku, to w każdym

2

@AlexDark00 dziwnym ten kto nie ma takich fantazji, co za zacofani ludzie ja pier

0

@AlexDark00 A co to ma wspólnego ze sobą? Chciałeś być bardzo śmieszny, udało Ci się.

0

@Kozinho. Ale zabłysnąłeś. Chodzi o wiek matki.Aktualnie darmowe są tylko dla kobiet po 35 roku. Chyba nie muszę tłumaczyć jak ważne jest to badanie aby każdy mógł zrobić a kwota 2 x 500 zł to spore obciążenie dla niektórych, chociaż tobie może i trzeba to wytłumaczyć...

0

@bartekvisca to wytłumacz mi jeszcze kto za to wszystko zapłaci

0

@Kozinho. Płacisz składki zdrowotne? I co masz z tego ? Ile razy musisz chodzić prywatnie? Może warto się zastanowić i zrobić porządek aby te pieniądze były rozsądnie rozdysponowane.

0

@bartekvisca przestań mi tu rzucać programem konfederacji. Jako lewak z krwi i kości powinieneś chcieć doebać więcej kasy do pieca

0

@Kozinho. Konfederacja to chyba chce prywatyzacji i opieki zdrowotnej dla 30 procent obywateli. Reszta będzie zdychać w domu.

1

@bartekvisca Dobrze, że dodałeś to chyba.
Konfederacja chce żebyś mógł sobie wybrać czy zostajesz w NFZ, czy idziesz do prywatnej kasy chorych. Ale nie oczekuję, że zapoznałeś się z programem, który krytykujesz.

0

@Kozinho. Chłopie, Ty krytykujesz , że państwo miało by opłacić badania prenatalne gdzie i tak dzieci się rodzi tyle co kot napłakał. Więc naprawdę nie ma co dyskutować. Pozdrawiam

2

@bartekvisca więc Ty chcesz jeszcze te dzieci wyskrobywać.

To jest bardzo zasadne pytanie. Skąd kasa na aborcję, in vitro, badania prenatalne oraz 100% zwolnienia chorobowe?

0

@Kozinho. Ja chcę by Ludzie mieli wybór :)

1

@bartekvisca nie no, mają. Jak nie chcą mieć dzieci, to są prezerwatywy, pigułki, a nawet zabiegi. Sam pół życia stosuję antykoncepcję i patrz, jakoś nie muszę robić aborcji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?