- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2074 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2074 Culés
1
No proszę, Morawiecki o 19 w Polsacie, czyli będą grzać sprawę Banasia. Wybrali najlepszą stację, ciekawe czy Polsat pójdzie w to.
1
@hayek Solorz to też musi być typowy sprzedawczyk, gdzie nie zawieje tam jest, dziwie się dziennikarzom, że chcą u niego pracować
1
@chosenone Ja się nie dziwię, każdy chce zarabiać :D Plus Polsat mimo wszystko i tak jest najbardziej obiektywna stacja w PL.
0
@hayek Banaś pięknie rozgrywa pisorków. Wie, że jest bardzo mocny i wykorzystuje to oporowo a Polsat? będzie ogladalność, do tego reklamy = kaska. Proste.
3
@chosenone Ale ty wiesz że we wtorek był Mentzen, na następny dzień Tusk, wczoraj był Włodek i dzisiaj jest premier?
0
@fart Jak ich rozgrywa? Oni nic nie stracili na raportach NIK-u i wynikających z nich afer.
Aktualnie Banaś jest całkowicie niewiarygodny, raczej to on jest przegranym całej tej potyczki.
Po rozstaniu z PiS-em byl wielbiony przez opozycję, potem związek z Konfederacją i teraz został sam.
1
@hayek a no tak, że każda aferka czy niegospodarność nie jest zamiatana jak u Zbyszka "mniej niże zero" Ziobry tylko wszystko ujawnia. Nie bawi się z Nimi.
I dlaczego uważasz, że jest niewiarygodny? co te wszystkie kontrole czy kwity na pisdu w gabinecie rysuje?
0
@MesQueUnClub96 co nie zmienia faktu, że Polsat zrobił się mocno pro PIS jeszcze z 5 lat temu może udawali obiektywizm, ale teraz może jakoś nie agitują ale bardzo często potrafią przemilczeć afery PISu
1
@hayek z tego co czytałem to z tych 3 czołowych telewizji płaci najmniej, a mi oczywiście chodzi o te największe twarze dziennikarskie bo wiadomo, że zwykły szary pracownik idzie do pracy i tyle.