La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1710 Culés

1

Legia z karą a ten śmieszy klubik z Nibylandii jak na razie zero konsekwencji xD Przecież w odwrotnej sytuacji Legia grała by przy pustym stadionie u siebie albo zostałaby wykluczona. UEFA& FIFA jedna mafia.

konto usunięte

0

@xvcWinterSoldier Skandaliczna sytuacja na skalę światową.

konto usunięte

1

@xvcWinterSoldier
"Legia z karą a ten śmieszy klubik z Nibylandii jak na razie zero konsekwencji xD "

To Legia grała z Legią?
Da się tak?

konto usunięte

1

@xvcWinterSoldier nie, po prostu to Polacy czyli jak zwykle jesteśmy waleni bo nikt nas nie lubi i nie dajemy się lubić.

1

@xvcWinterSoldier No i bardzo dobrze, oni dali naszych piłkarzy do aresztu my odeślemy ich piłkarzy do szpitala.
Wszyscy są nabuzowani i tylko już czekają na przyjazd kolegów z Holandii, nikt nie chciał kar dla Alkmaru, bo nie moglibyśmy zaprowadzić sprawiedliwości.

0

@xvcWinterSoldier Tam trwa drugie postępowanie. Mam nadzieję, że przykładnie dołożą Holendrom.

Komentarz usunięty

2

@Rust_Cohle No tak Polak Polakowi Polakiem

0

@hayek No zaprowadzicie sprawiedliwość i was wywalą na 5 lat xDD

1

@MesQueUnClub96 Dobry pomysł to by był jakbyś zapomniał hasła do konta.

1

@Barcasub Wystarczy nie karmić trola

konto usunięte

0

@Barcasub No i miałbym przynajmniej wytłumaczenie multikonta, nie to co ty obecnie

0

@MesQueUnClub96 Nawet nie potrafisz domniemanego multi wskazać. Taki jesteś bystry.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?