La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 904 Culés

konto usunięte

2

Ale powiem, że ponad 30% dla KO? Jestem w szoku XDDDD
Sam chodziłem do szkoły w czasach rządów rudego i niczego mi nie brakowało, bo ojciec miał firmę i ładnie zarabiał. Ale pamiętam jaka była bieda. A jak skończyłem szkołę średnią to jak wyglądał rynek pracy, jakie się umowy dostawało i ile się zarabiało. To jest niesamowite, że ta partia ma jeszcze jakiś wyborców. I to aż 32% XDDD Zwłaszcza, że Donald przecież swoich wyborców wycyckał. Obiecał jedno a zrobił drugie.

0

@cris27 no zrobił dobrą robotę Tusk i to trzeba powiedzieć wprost

0

@cris27 A Ps 36% to Cię nie dziwi? xd

0

@cris27 Głosują na nich Ci co chcą żeby w końcu PIS przestał rządzić

konto usunięte

1

@tomek8756 dziwi mnie też, tak samo jak wynik Konfederacji XD
No ale jednak PIS a PO to jest trochę różnica.
W sensie - obie partie to dno, ale jednak Platforma to tragedia.

@michal26 bardziej poszli przeciwko PISowi. Morda Tuska co najwyżej mogła odpychać XD

0

@cris27 a pamietasz jak bylo przed po jak nie bylo infeastruktury.... chlopaku bo wczesniej bylo duzo gorzej porównujesz czasy do obecnych gdzie od ue dostowala mld przez 8 lat....Jak zaczynała po nie bylo był ppczątek inwestycji ue.Natomiast po była deflacja a deficyt był kontrolowany a za pis jest wysoki a państwo pis zadlużył niesamowicie państwo.A pis dostawał kasę o 8 lat dluzej .Porównuj do czasów z orzed po a nie po....Bo budujemy dopiero infrastrukturę...

konto usunięte

0

@Borneo nie no, nie przesadzaj. Za rządów PO Polska była krajem 3 świata. Wakacje nad polskim morzem to był luksus. Dzisiaj jechać nad polskie morze to jest wiocha. Także sobie sam porównaj. O tym, że babcie miał 600 zł emerytury to nawet nie będę wspominał XD

0

@cris27 soraedz sobie ile wybudowano dróg w tym austostdad stadionow pod euro orlikow mostów, wyremontowano urżddy dworce itp.Poslizg był 1 rok w realizacjo projrktow obecnie 2- 3 lata a masz 5 letnie rizlicznie budzetowe i jak się nie syrobia ue za projekt nie zaplaci....Mniej wiecej liczac wzrost przy pkb jaki jest aby mieć dobrobyt to 40 lat....Ja swietnie pamietam jak bylo bo jako dziecko stan wojenny pamietałem.Znam doskonale różnice.uważsm ze skrajnie nie wykorzystaliśmy czas na zmiany w energetyce i inflacja nas swietnie wypunktowala.W ciagu 5 lat po wybudował podstawę gazoportu pis wielkosvi polowy tego co zrobiła po budował 7 lst.I nie zbudowali tego przex wojną a mozna bylo gaz tam zgromadzić.Tutaj w energetyce jest masę zaniedbań.....Oamietaj ze infrastruktura przynosi pkb .....Nie oczekuj że omres wojny i komuny zamienisz szybko w dobrobyt przskwalifikujesz ludzi i wbrosadzisz innowacje i poprawisz wydajność ba ppziom zachodu to bajki....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?