La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 749 Culés

9

Niesamowita jest tutaj mentalność. Po 8 latach kończy się władza PiS-u. Codzienne afery, zamiana telewizji na tubę propagandową za pieniądze obywateli. Wyciąganie milionów ze spółek, tworzenie pseudostanowisk dla kumpli. Rozbicie trójpodziału, pełno nowych podatków, ciągłe podbijanie inflacji. Zamiana prokuratory na organizację działającą na zlecenie jednej partii i nie stawianie zarzutów kumplom przestępcom. Do tego skłócenie Polaków w zasadzie ze wszystkimi krajami. Od lat ponizanie wielu grup społecznych jak ludzie w służbie zdrowia czy w nauce. Mieszkania nieosiągalne dla wielu młodych Polaków. Spadek dzietności, który jest niebezpieczny dla naszej przyszłości. A ludzie tutaj zamiast cię cieszyć to już narzekają że nic się nie zmieni. Ludzie, cieszcie się z tego bo naprawdę chociaż cudow nie będzie to przynajmniej wróci normalność, koniec ciągłego szczucia na innych.

0

@AlwaysBlaugrana fajna normalność gdzie nas Tusk sprzeda Putinowi

konto usunięte

0

@AlwaysBlaugrana aby nie było gorzej. Głosowałem przeciw PiS, ale lepsze jest wrogiem dobrego. Mam nadzieje ze nie będę żałować.

4

@AlwaysBlaugrana ale wiesz, że 8 lat temu to samo się mówiło o Tusku i PO? Czemu mam się cieszyć z tego, że będę tak samo okradany tylko przez kogoś innego? PO już miało szansę się pokazać i afer i absurdów było tyle samo co teraz za rządów PiS. Smutne jest to, że wystarczy 8 lat i ludzie zapominają.

2

@AlwaysBlaugrana To się okaże.
PiS pokazało sposoby na zakłamywanie rzeczywistości co KO może wykorzystać i takie TVP będzie robiło to samo tylko że dla Tuska.
Po drugie dochodzą inne problemy takie jak mocna integracja z Unią co jest bardzo niebezpieczną rzeczą.

0

@VegetaPolska ty musisz trollować, nie da się być tak ograniczonym

1

@tomcias10 bzdura. Tusk ignorował potrzeby ludzi, ale za jego czasów takich afer nie było. Pis pobił ich pod każdym względem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?