La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1417 Culés

6

Jeszcze zanim pójdę spać przed jutrzejszą praca, zastanawia mnie jedna rzecz.
Że ludzie naprawdę wierzą, że jeśli będzie nowy rząd, to ktoś będzie pociągnięty do odpowiedzialności. Z tego to już mi się śmiać chce.
Po upadku komunizmu, miała być dekomunizacja, jak wiemy, komuchy dobrze się mają. Jeden nawet w czerwonym sweterku się cieszy, że wygrał. Podobnie PO i PiS, z tego co pamiętam, to już jedni i drudzy kilka razy przed wyborami sobie wygrażali, że ich przeciwnicy skończą za kratkami. Z tego też co kojarzę, jedna i druga partia miała już kilka dobrych lat rządzenia by owych przeciwników postawić przed sądem. I z tego co też kojarzę, jeszcze żaden polityk za swoje machlojstwa i przekręty z tych partii raczej nie siedzi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?