La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1739 Culés

1

W sumie bym się nie zdziwił jakby PiS dogadał się z Lewicą. Gospodarczo to niemal to samo. Oczywiście światopoglądowo to dwa różne światy ale PiS chce utrzymać się przy władzy to mogliby ulec tęczowej propagandzie Biedronia, jak to mówią tonący chwyta się brzytwy. A Lewica widząc że koryto jest blisko może ulec. Bym się nie zdziwił aczkolwiek widzę jak większość czyli koalicję PO/Lewica/3D

11

@lucas/catalan "A Lewica widząc że koryto jest blisko może ulec."
Po co Lewica ma się narażać na tak dramatyczny PR, skoro na wyciągnięcie ręki mają rząd z KO i 3D?

3

@lucas/catalan niczego nie można wykluczyc, ale widzę, ze dzisiaj Konfistadorzy szukają wszędzie odskoczni od wyniku Konfy :]

0

@lucas/catalan No jakby ich kupili to kto wie

1

@macio_944 Po co o tym mówisz. Psujesz ludziom wizję świata.

0

@lucas/catalan nie no, dla Lewicy to byłby strzał w kolano.

0

@Hosh Widzę, że część prawicy już naprawdę po absurdalnych drogach szuka jakiegoś wytłumaczenia na to co się stało. Zresztą szukający takich absurdów to w większości wyborcy Konfederacji. To też pokazuje, że od PiSu do Konfederacji nie jest wcale tak daleko.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@arasz1819 ja tylko szukam innych rozwiązań niż koalicja PO/Lewica/3D. A ty odrazu wyskakujesz z Konfederacją, nawiedzony jesteś jakiś

0

@lucas/catalan już się wyrzekłeś Konfy? Zaraz się okaże że Ty lewak :]

0

@arasz1819 można żyć bez Konfederacji ale ty chyba nie potrafisz.

0

@lucas/catalan jak spadną poniżej 5% to będę musiał:]

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?