La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1800 Culés

3

Taka prawda. Jeżeli KO nie prześcignie PISu gdzieś na finiszu (a raczej tego nie zrobi) to opozycja chwilę poczeka na utworzenie rządu


@Kondziubarca @michal26 @Barca1992 @tomek8756 @hayek

10

@Kgorecki2500 no tak to też jest pewne ;) ale to potrwa chwilę tylko jak opozycja będzie miała większość

konto usunięte

0

@Kgorecki2500 pewnie będą chcieli przekupić PSL, dadzą im lepsze oferty jak KO i może być różnie, zwłaszcza że ciężko jest tworzyć rząd z 4 partiami

0

@Bykunn No tak. Szybko Mati wygłosi jakieś Exposee, będzie smutny że mu nie zaakceptują i tyle. Później niech już opozycja pisze umowę koalicyjną

2

@Kgorecki2500 Pytanie na ile stabilny będzie taki twór koalicyjny jak ma zostać utworzony i czy tak czy siak nie skończy się to wcześniejszymi wyborami

2

@BulaKG Zależy na ile ugodowa będzie Lewica albo jakie wyniki sondażowe będą się utrzymywać PISowi pomimo porażki

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?