La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1690 Culés

konto usunięte

5

Warszawa 62% tylko policzone, tam jeszcze pójdą grube tysiące na KO

19

@MesQueUnClub96 Dodi co ambasador ko dzisiaj

1

@MesQueUnClub96 Ciekawe odnośnie Warszawy na kogo głosowali kibice Legii.

1

@MesQueUnClub96 Gdynia 0%. Tam też wleci mocno opozycja.

5

@Encore @MesQueUnClub96 chce się trzymać tych co będą rządzić

konto usunięte

1

1

@MarioVeB! Z tego co wiem to najbardziej znani tutaj kibice Legii głosowali na KO tak jak @HighestInTheRoom i właśnie @fart bo np. @KRISU77 głosował na PiS.

0

@Encore I za to ma mój szacunek, w końcu pisze z sensem ;)

7

@HighestInTheRoom Niestety zaraz wróci piłka i tenis

0

@MesQueUnClub96 Warszawy jest więcej. Zagranica tam dochodzi

konto usunięte

0

@michal26 no ale zagranica i tak na KO

0

@Encore Też się tego obawiam

3

@HighestInTheRoom No i do tego koszykówka sie zaczyna w USA za tydzien a dodi bedzie debiutował w roli eksperta

konto usunięte

0

@Encore
a na tym sie nie zna :((

1

@FcPortoFan1999 Nie głosowałem na KO, ale byli moją opcją nr 2, co nie zmienia faktu, że przyczyniłem się do zwycięstwa głosując na Trzecią Drogę, która programowo przekonała mnie bardziej niż KO

1

@HighestInTheRoom Jednak na 3D? Myślałem że jednak Głosowałeś na Tuskowców.

0

@MarioVeB! @FcPortoFan1999 Wiecie dobrze, że jestem antypisiorem i mój głos powędrował do opozycji. ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?