La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1102 Culés

1

Nie rozumiem po co są te eliminacje jak Portugalia dostaje taką grupe, że to dla nich są przygotowania przed euro xD

0

@Kuba_1 Człowieku, my mamy w grupie Moładawie, Wyspy Owcze, Albanie czy Czechy xD Po za 2-3 grupami tak to wygląda.

1

@takisobiektos Czy ty właśnie porównałeś nas do Portugalii? XDD

1

@Kuba_1 my też dostaliśmy taką :D

0

@Kuba_1 Porównałem naszą grupę. A takich grup masz więcej. A co do porównania, to powinniśmy wyjść z tej grupy z palcem w tyłku. Wiadomo nie z wynikami jak Portugalia.

0

@takisobiektos No a mi chodzi o taką Portugalie, bo dla nich ta grupa to jest spacerek i tak od kilku lat dostają te Litwy, Łotwy, Luksemburgii itd, więc jaki to sens xD

0

@Kuba_1
jakby była tu Polska i najwiekszy Polak w historii to byłby płacz co to za grupa śmierci XD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?