La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1637 Culés

0

Konfederacja to ma poczucie humoru.
"W wyborach do Sejmu RP otrzymaliśmy wynik 7,16% i stworzymy tam silny klub poselski, który będzie najlepszą, merytoryczną opozycją! Głos oddało na nas 1 547 364 osób, czyli niemal 300 tysięcy więcej niż w wyborach 4 lata temu!
Dziękujemy każdemu z Was za oddany głos i zaufanie, za wspaniałe wsparcie przez ostatnie miesiące walki. Dawaliście nam niezbędną energię i napędzaliście do kolejnych działań. Jesteście po prostu bezcenni! ????
Żadne inne ugrupowanie nie ma takich sympatyków. To dla Was walczymy o lepszą Polskę! Będziemy patrzeć na ręce rządzącym i bronić interesu obywatelskiego, a w kolejnych wyborach rozbijemy "bandę czworga"!"

7

@bartekvisca A co mają teraz już płakać i partię rozwiązać?

14

@bartekvisca Ok, to gdzie to poczucie humoru?

1

@bartekvisca Partia "kolejnych wyborów", i tak co 4 lata.

2

@bartekvisca z wszystkich partii które nic nie robiły w sejmie Konfederacja osiągnęła absolutny szczyt bylejakości.

Do tej pory nie miało żadnego znaczenia jak głosują ich posłowie i teraz wszystko wskazuje na to że w obecnej kadencji też nikogo to nie będzie obchodziło. No chyba że będą głosowali solidarnie z pisem.

Konfederacja i jej posłowie to żywy dowód na to że posłów jest zwyczajnie za dużo...

6

@kuz Ale jeżeli utrzymają trend +7mandatów/wybory, wówczas w 2147 obejmą większość. Nie lekceważyłbym takiego wywracania stolika.

https://zapodaj.net/plik-qTCstnjZii

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?